4 x Akumulatorki Newell NiMH R6/AA 2500 mAh (blister)

marka produktu: Newell
Newell
kod producenta: Newell NiMH R6/AA 2500mAh
symbol: AKURKNEW254
EAN: 5901891102796
38,00  cena netto: 30,89 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
wysyłka od: 10,00 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Akumulatorki Newell NiMH R6/AA 2500mAh

Akumulatorki Newell R6/AA 2500 zostały stworzone z myślą o zasilaniu urządzeń charakteryzujących się wysokim poborem energii. Należą do nich lampy błyskowe, kontrolery gier, elektryczne zabawki, modele pojazdów i wiele innych. Stosując akumulatory Newell, masz pewność, że urządzenia będą działały znacznie dłużej.

Wysoka jakość

Do produkcji użyto najlepszej jakości ogniw. Podawana w miliamperach pojemność jest rzeczywista i zapewnia długi czas pracy. Zastosowana technologia pozwala znacząco wydłużyć czas działania urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię.

Gotowe do użycia

Akumulatory zostały wstępnie naładowane i są gotowe do pracy już po wyciągnięciu z opakowania.

Odporne na samorozładowanie

Zgodnie z najnowszym standardem akumulatory AA Newell są niezwykle odporne na samorozładowanie. Naładowane do pełna, zachowują około 80% pojemności po 12 miesiącach przechowywania.

Zacznij oszczędzać!

Mimo iż początkowy koszt zakupu w porównaniu z innymi bateriami i akumulatorkami może być stosunkowo wysoki to zrekompensuje to długotrwała i stabilna praca przez wiele cykli ładowania i rozładowania.

Bądźmy przyjaciółmi środowiska!

Akumulatory produkowane są przy wykorzystaniu energii odnawialnej dla zmniejszenia wpływu samego procesu produkcji na klimat -Ty też możesz przyczynić się do jego ochrony korzystając z akumulatorów wielokrotnego ładowania zamiast zwykłych baterii.

Przyjazne środowisku

Newell NiMH AA mają żywotność określoną na około 500 cykli ładowania. Pozwala to znacząco ograniczyć ilość odpadów w porównaniu do standardowych baterii alkalicznych.

Wieloletnie doświadczenie

Marka Newell działa na rynku już od wielu lat i ma długą listę zadowolonych klientów zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów fotografii.

Specyfikacja

  • model: NiMH AA 2500
  • technologia: ogniwa niklowo-wodorkowe
  • pojemność: 2500 mAh
  • napięcie: 1,2 V

W zestawie

  • 4 sztuki akumulatorów zapakowane w blistrze
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
RAMtech.pl