Produkty producenta Newell

Sortuj według
Adapter montażowy Newell P2B1 Profoto / Bowens

Adapter montażowy Newell P2B1 Profoto / Bowens to idealny sposób na rozszerzenie ilości modyfikatorów w twoim studiu lub podczas sesji. Od teraz w prosty sposób podłączysz wszystkie modyfikatory z mocowaniem Profoto do lamp z mocowaniem Bowens.

299,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Adapter zasilania Newell D-Tap do EN-EL14 do Nikon

Adapter zasilania Newell D-Tap do EN-EL14 to urządzenie, które umożliwia zewnętrzne zasilanie aparatów z poziomu profesjonalnych akumulatorów V-mount (V-lock). To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć maksymalny czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu lub na dłużej zapomnieć o konieczności wymieniania baterii. Nagrywasz timelapsy, rejestrujesz wielogodzinne webinary i streamy lub realizujesz transmisje na żywo? Adapter podłączony do akumulatora z gniazdem D-Tap ułatwi Ci pracę. Jego konstrukcja została idealnie dopasowana do komory baterii, a spiralny kabel ułatwi komfortowe filmowanie, rozciągając się na długość przeszło 100 centymetrów.

69,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Adapter zasilania Newell D-Tap do EN-EL15 do Nikon

Adapter zasilania Newell D-Tap do EN-EL15 to urządzenie, które umożliwia zewnętrzne zasilanie aparatów z poziomu profesjonalnych akumulatorów V-mount (V-lock). To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć maksymalny czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu lub na dłużej zapomnieć o konieczności wymieniania baterii. Nagrywasz timelapsy, rejestrujesz wielogodzinne webinary i streamy lub realizujesz transmisje na żywo? Adapter podłączony do akumulatora z gniazdem D-Tap ułatwi Ci pracę. Jego konstrukcja została idealnie dopasowana do komory baterii, a spiralny kabel ułatwi komfortowe filmowanie, rozciągając się na długość przeszło 100 centymetrów.

69,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Adapter zasilania Newell D-Tap do LP-E6 do Canon

Adapter zasilania Newell D-Tap do LP-E6 to urządzenie, które umożliwia zewnętrzne zasilanie aparatów z poziomu profesjonalnych akumulatorów V-mount (V-lock). To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć maksymalny czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu lub na dłużej zapomnieć o konieczności wymieniania baterii. Nagrywasz timelapsy, rejestrujesz wielogodzinne webinary i streamy lub realizujesz transmisje na żywo? Adapter podłączony do akumulatora z gniazdem D-Tap ułatwi Ci pracę. Jego konstrukcja została idealnie dopasowana do komory baterii, a spiralny kabel ułatwi komfortowe filmowanie, rozciągając się na długość przeszło 100 centymetrów.

69,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Adapter zasilania Newell D-Tap do NP-FW50 do Sony

Adapter zasilania Newell D-Tap do NP-FW50 to urządzenie, które umożliwia zewnętrzne zasilanie aparatów z poziomu profesjonalnych akumulatorów V-mount (V-lock). To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć maksymalny czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu lub na dłużej zapomnieć o konieczności wymieniania baterii. Nagrywasz timelapsy, rejestrujesz wielogodzinne webinary i streamy lub realizujesz transmisje na żywo? Adapter podłączony do akumulatora z gniazdem D-Tap ułatwi Ci pracę. Jego konstrukcja została idealnie dopasowana do komory baterii, a spiralny kabel ułatwi komfortowe filmowanie, rozciągając się na długość przeszło 100 centymetrów.

39,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Adapter zasilania Newell D-Tap do NP-FZ100 do Sony

Adapter zasilania Newell D-Tap do NP-FZ100 to urządzenie, które umożliwia zewnętrzne zasilanie aparatów z poziomu profesjonalnych akumulatorów V-mount (V-lock). To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć maksymalny czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu lub na dłużej zapomnieć o konieczności wymieniania baterii. Nagrywasz timelapsy, rejestrujesz wielogodzinne webinary i streamy lub realizujesz transmisje na żywo? Adapter podłączony do akumulatora z gniazdem D-Tap ułatwi Ci pracę. Jego konstrukcja została idealnie dopasowana do komory baterii, a spiralny kabel ułatwi komfortowe filmowanie, rozciągając się na długość przeszło 100 centymetrów.

89,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Adapter zasilania Newell D-Tap do NP-W126 do Fujifilm

Adapter zasilania Newell D-Tap do NP-W126 to urządzenie, które umożliwia zewnętrzne zasilanie aparatów film z poziomu profesjonalnych akumulatorów V-mount (V-lock). To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć maksymalny czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu lub na dłużej zapomnieć o konieczności wymieniania baterii. Nagrywasz timelapsy, rejestrujesz wielogodzinne webinary i streamy lub realizujesz transmisje na żywo? Adapter podłączony do akumulatora z gniazdem D-Tap ułatwi Ci pracę. Jego konstrukcja została idealnie dopasowana do komory baterii, a spiralny kabel ułatwi komfortowe filmowanie, rozciągając się na długość przeszło 100 centymetrów.

39,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Adapter-płytka ładowarki Newell do akumulatorów LP-E6 do Canon
9,99 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Adapter-płytka ładowarki Newell do akumulatorów NP-FM50 do Sony
9,99 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Adapter-płytka ładowarki Newell do akumulatorów NP-FP50 do Sony
9,99 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Adapter-płytka ładowarki Newell do akumulatorów NP-FW50 do Sony
9,99 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Adapter-płytka ładowarki Newell do akumulatorów NP-FZ100 do Sony

Adaptery akumulatorowe przeznaczone są do ładowarek Newell DC-LCD. Umożliwiają ładowanie różnych akumulatorów bez potrzeby dokupowania dodatkowej ładowarki. Wystarczy wysunąć adapter i zastąpić go odpowiednim dla naszego akumulatora. Ładowarka sama dobierze odpowiedni prąd i napięcie ładowania.

9,99 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator bateria AHDBT-501 AABAT-001 Newell do GoPro 5 6 7 1220mAh
  • Akumulator klasy PREMIUM o zwiększonej pojemności
  • Najnowsza seria ogniw od specjalisty w dziedzinie zasilania foto/video.
  • Gwarancja producenta - 24 miesięcy.
39,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Akumulator bateria AJBAT-001 AABAT-001 Newell do GoPro 6 7 8 1220mAh
  • Akumulator klasy PREMIUM o zwiększonej pojemności
  • Najnowsza seria ogniw od specjalisty w dziedzinie zasilania foto/video.
  • Gwarancja producenta - 24 miesięcy.
59,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Akumulator Newell 18650 USB-C 2200 mAh

Newell 18650 USB-C 2200 mAh to prawdziwa rewolucja w świecie "akusów" 18650, wykorzystywanych do zasilania aparatów, kamer, latarek, elektronicznych papierosów, waporyzatorów, elektronarzędzi, pojazdów elektrycznych lub laptopów. Akumulator wyposażono w zintegrowany port USB-C, który umożliwia uzupełnianie energii za pomocą kabla połączonego z komputerem, ładowarką do smartfona lub power bankiem. Wysokiej jakości ogniwo oferuje pojemność wynoszącą 2200 mAh. Akumulator jest przy tym niezwykle odporny na samorozładowanie. Producent zadbał również o nowoczesne technologie chroniące przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz przeładowaniem. Wszystkie produkty marki Newell objęto 40-miesięczną gwarancją producenta.

49,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell AA USB-C 1550 mAh 2 szt. blister

Akumulator Newell AA USB-C 1550 mAh to rewolucyjny produkt, który pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o specjalnych ładowarkach do "paluszków". Zintegrowany port USB-C umożliwi uzupełnianie energii w ogniwach za pomocą kabla połączonego z komputerem, ładowarką do smartfona lub power bankiem. Dzięki akumulatorom Newell AA USB-C 1550 mAh zasilanie zegarów, pilotów, latarek, kontrolerów do gier, czujników dymu, ciśnieniomierzy lub zabawek będzie wygodne i ekologiczne. Wysokiej jakości ogniwa oferują pojemność wynoszącą aż 1550 mAh. Akumulatory Newell są niezwykle odporne na samorozładowanie. Producent zadbał również o nowoczesne technologie chroniące przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz przeładowaniem. W zestawie znajdziesz 2 akumulatory AA oraz kabel USB-A / USB-C.

55,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell AAA USB-C 500 mAh 2 szt. blister

Akumulatorki Newell AAA USB-C 500 mAh to prawdziwa rewolucja w świecie baterii. Zapomnij o specjalnych ładowarkach do "paluszków". Zintegrowany port USB-C pozwoli uzupełniać energię w ogniwach za pomocą kabla połączonego z komputerem, ładowarką do smartfona lub power bankiem. Dzięki akumulatorom Newell AAA USB-C 500 mAh zasilanie pilotów, zegarów, kontrolerów do gier, czujników dymu, latarek, ciśnieniomierzy lub zabawek dla dzieci będzie proste, wygodne i ekologiczne. Wysokiej jakości ogniwa oferują pojemność wynoszącą 500 mAh. Akumulatory są przy tym niezwykle odporne na samorozładowanie. Producent zadbał również o nowoczesne technologie chroniące przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz przeładowaniem. W zestawie znajdziesz 2 akumulatory oraz kabel USB-A / USB-C.

49,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell BP-150 LCD V-Mount
1 299,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell BP-150WS V-Mount

Zajmując się zawodowo filmowaniem nie można dopuścić do nieoczekiwanego braku zasilania. Newell BP-150WS V-Mount zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Akumulator z mocowaniem V-Mount (V-Lock) pasuje do wielu profesjonalnych kamer, m.in. Sony, Red, Arri, Blackmagic oraz różnych typów oświetlenia.

799,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell BP-190 LCD V-Mount

Newell BP-190 LCD V-Mount to rewolucyjny akumulator, który pozwoli nie tylko wydłużyć czas pracy Twojego aparatu lub kamery video. Z ogromną pojemnością 14000 mAh, zapewnia długotrwałe zasilanie i może pełnić funkcję power banku. Dzięki portom D-Tap, USB-C i USB-A, możesz podłączyć do niego setki różnych urządzeń, w tym smartfony, laptopy lub ekrany podglądowe. Akumulator jest kompatybilny z ładowarkami V-Mount i D-Tap. Możesz go również ładować przez uniwersalny port USB-C. Oferuje ochronę przed przegrzaniem, przeciążeniem i przeładowaniem, zapewniając bezpieczne użytkowanie. Podświetlany ekran LCD wyświetla poziom naładowania, napięcie przekazywane do urządzeń i pozostały czas działania. Wybierając sprzęt Newell zyskujesz również 40-miesięczną gwarancję producenta.

1 499,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell BP-190 V-Mount

Zajmując się zawodowo filmowaniem nie można dopuścić do nieoczekiwanego braku zasilania. Newell BP-190 V-Mount zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Akumulator z mocowaniem V-Mount (V-Lock) pasuje do wielu profesjonalnych kamer, m.in. Sony, Red, Arri, Blackmagic oraz różnych typów oświetlenia.

949,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell BP-95 LCD V-Mount

Newell BP-95 LCD V-Mount to rewolucyjny akumulator, który pozwoli nie tylko wydłużyć czas pracy Twojego aparatu lub kamery video. Z pojemnością 7000 mAh, zapewnia długotrwałe zasilanie i może pełnić funkcję power banku. Dzięki portom D-Tap, USB-C i USB-A, możesz podłączyć do niego setki różnych urządzeń, w tym smartfony, laptopy lub ekrany podglądowe. Akumulator jest kompatybilny z ładowarkami V-Mount i D-Tap. Możesz go również ładować przez uniwersalny port USB-C. Oferuje ochronę przed przegrzaniem, przeciążeniem i przeładowaniem, zapewniając bezpieczne użytkowanie. Podświetlany ekran LCD wyświetla poziom naładowania, napięcie przekazywane do urządzeń i pozostały czas działania. Wybierając sprzęt Newell zyskujesz również 40-miesięczną gwarancję producenta.

999,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell BP-95W V-Mount

Zajmując się zawodowo filmowaniem nie można dopuścić do nieoczekiwanego braku zasilania. Newell BP-95W V-Mount zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Akumulator z mocowaniem V-Mount (V-Lock) pasuje do wielu profesjonalnych kamer, m.in. Sony, Red, Arri, Blackmagic oraz różnych typów oświetlenia.

549,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Akumulator Newell BP-V142 SLIM V-Mount

Zajmując się zawodowo filmowaniem nie można dopuścić do nieoczekiwanego braku zasilania. Newell BP-V142 SLIM zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Akumulator z mocowaniem V-Mount (V-Lock) pasuje do wielu profesjonalnych kamer, m.in. Sony, Red, Arri, Blackmagic oraz różnych typów oświetlenia.

829,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell BP-V190 SLIM V-Mount

Zajmując się zawodowo filmowaniem nie można dopuścić do nieoczekiwanego braku zasilania. Newell BP-V190 SLIM zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Akumulator z mocowaniem V-Mount (V-Lock) pasuje do wielu profesjonalnych kamer, m.in. Sony, Red, Arri, Blackmagic oraz różnych typów oświetlenia.

999,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell BP-V47 SLIM V-Mount

Zajmując się zawodowo filmowaniem nie można dopuścić do nieoczekiwanego braku zasilania. Newell BP-V47 SLIM zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Akumulator z mocowaniem V-Mount (V-Lock) pasuje do wielu profesjonalnych kamer, m.in. Sony, Red, Arri, Blackmagic oraz różnych typów oświetlenia.

599,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell BP-V95 SLIM V-Mount

Zajmując się zawodowo filmowaniem nie można dopuścić do nieoczekiwanego braku zasilania. Newell BP-V95 SLIM zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Akumulator z mocowaniem V-Mount (V-Lock) pasuje do wielu profesjonalnych kamer, m.in. Sony, Red, Arri, Blackmagic oraz różnych typów oświetlenia.

679,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell DSV10B do odkurzacza Dyson V10 SV12
319,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Akumulator Newell DSV6B do odkurzacza Dyson V6
269,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Akumulator Newell DSV8B do odkurzacza Dyson V8 SV10
319,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Akumulator Newell NiMH AAA 950 4 szt. blister

Akumulatorki Newell AAA 950 zostały stworzone z myślą o zasilaniu urządzeń charakteryzujących się wysokim poborem energii. Należą do nich lampy błyskowe, kontrolery gier, elektryczne zabawki, modele pojazdów i wiele innych. Stosując akumulatory Newell, masz pewność, że urządzenia będą działały znacznie dłużej.

24,99 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Akumulator Newell Plus zamiennik BLH-1 do Olympus

Akumulator należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

129,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell Plus zamiennik EN-EL18d do Nikon

Akumulator Newell EN-EL18d należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

389,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell Plus zamiennik EN-EL23 do Nikon

Akumulator należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

59,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell Plus zamiennik LP-E6 do Canon

Akumulator należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

95,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell Plus zamiennik LP-E6N do Canon

Akumulator należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

129,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell Plus zamiennik LP-E6NH do Canon

Akumulator należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

159,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell Plus zamiennik NP-BX1 do Sony

Akumulator należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

55,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell Plus zamiennik NP-F960 do Sony

Akumulator należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

239,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell Plus zamiennik NP-F970 LCD do Sony

Akumulator należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

319,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell Plus zamiennik NP-FW50 do Sony

Akumulator należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

69,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell Plus zamiennik NP-W235 do Fujifilm

Akumulator należy do serii Newell Plus. Jest to najbardziej zaawansowana seria akumulatorów znanego i cenionego producenta, cechująca się najlepszymi parametrami pracy, zwiększoną pojemnością oraz trwałością.

149,00 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka
Akumulator Newell SupraCell Protect zamiennik AHDBT-901c do GoPro

Newell SupraCell AHDBT-901c to innowacyjny zamiennik akumulatora przeznaczony do kamerek sportowych. Zastosowane w nim ogniwa i nowoczesna elektronika zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Linia SupraCell powstała specjalnie z myślą o intensywnym użytkowaniu, a także bardzo częstym ładowaniu i rozładowywaniu. Prezentowane ogniwo oferuje 1730 mAh pojemności. Dzięki odporności na skrajne temperatury, z powodzeniem wykorzystasz je podczas pracy nad filmami realizowanymi zarówno w zimowym krajobrazie, a także podczas upalnych dni. Dzięki 40-miesięcznej gwarancji rewolucyjny akumulator Newell SupraCell będzie towarzyszył Ci przez długie lata, a w razie jakiejkolwiek awarii zostanie szybko wymienione przez producenta na nowy!

89,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell SupraCell Protect zamiennik DMW-BLK22 do Panasonic

Newell SupraCell DMW-BLK22 to innowacyjny zamiennik akumulatora przeznaczony do aparatów fotograficznych. Zastosowane w nim ogniwa i nowoczesna elektronika zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Linia SupraCell powstała specjalnie z myślą o intensywnym użytkowaniu, a także bardzo częstym ładowaniu i rozładowywaniu. Prezentowane ogniwo oferuje aż 2300 mAh pojemności. Dzięki odporności na skrajne temperatury, z powodzeniem wykorzystasz je podczas pracy nad zdjęciami i filmami realizowanymi zarówno w zimowym krajobrazie, a także podczas upalnych dni. Dzięki 40-miesięcznej gwarancji rewolucyjny akumulator Newell SupraCell będzie towarzyszył Ci przez długie lata, a w razie jakiejkolwiek awarii zostanie szybko wymienione przez producenta na nowy!

179,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell SupraCell Protect zamiennik EN-EL15C do Nikon

Newell SupraCell EN-EL15C to innowacyjny zamiennik akumulatora przeznaczony do aparatów fotograficznych. Zastosowane w nim ogniwa i nowoczesna elektronika zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Linia SupraCell powstała specjalnie z myślą o intensywnym użytkowaniu, a także bardzo częstym ładowaniu i rozładowywaniu. Prezentowane ogniwo oferuje aż 2300 mAh pojemności. Dzięki odporności na skrajne temperatury, z powodzeniem wykorzystasz je podczas pracy nad zdjęciami i filmami realizowanymi zarówno w zimowym krajobrazie, a także podczas upalnych dni. Dzięki 40-miesięcznej gwarancji rewolucyjny akumulator Newell SupraCell będzie towarzyszył Ci przez długie lata, a w razie jakiejkolwiek awarii zostanie szybko wymienione przez producenta na nowy!

199,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell SupraCell Protect zamiennik LP-E6NH do Canon

Newell SupraCell LP-E6NH to innowacyjny zamiennik akumulatora przeznaczony do aparatów fotograficznych. Zastosowane w nim ogniwa i nowoczesna elektronika zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Linia SupraCell powstała specjalnie z myślą o intensywnym użytkowaniu, a także bardzo częstym ładowaniu i rozładowywaniu. Prezentowane ogniwo oferuje aż 2300 mAh pojemności. Dzięki odporności na skrajne temperatury, z powodzeniem wykorzystasz je podczas pracy nad zdjęciami i filmami realizowanymi zarówno w zimowym krajobrazie, a także podczas upalnych dni. Dzięki 40-miesięcznej gwarancji rewolucyjny akumulator Newell SupraCell będzie towarzyszył Ci przez długie lata, a w razie jakiejkolwiek awarii zostanie szybko wymienione przez producenta na nowy!

199,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell VLB-220W TES V-Mount

Zajmując się zawodowo filmowaniem nie można dopuścić do nieoczekiwanego braku zasilania. Newell VLB-220W TES V-Mount zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Akumulator z mocowaniem V-Mount (V-Lock) pasuje do wielu różnych typów oświetlenia.

979,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell VLB-290W TES V-Mount

Zajmując się zawodowo filmowaniem nie można dopuścić do nieoczekiwanego braku zasilania. Newell VLB-290W TES V-Mount zapewnia wysoką jakość, bezpieczeństwo i zaawansowaną technologię, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Akumulator z mocowaniem V-Mount (V-Lock) pasuje do wielu różnych typów oświetlenia.

1 379,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell zamiennik 00798-601-8207 do Logitech

Newell zamiennik 00798-601-8207 to zamiennik akumulatora, jaki znajdziesz w przenośnym głośniku Logitech w modelach: UE Boom 2, UE Boom 2 Ultimate. Jego pojemność wynosi 3400 mAh, co po każdym ładowaniu urządzenia zapewni Ci wiele godzin z ulubioną muzyką. Do wymiany akumulatora będziesz potrzebować jedynie śrubokręta i poradnika, który na pewno znajdziesz na YouTube. Ogniwo oferuje wysoki poziom wydajności. W trosce o bezpieczeństwo użytkowania producent zadbał także o szereg zabezpieczeń.

69,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Akumulator Newell zamiennik 077171 do Bose

Newell zamiennik 077171 to zamiennik akumulatora, jaki znajdziesz w przenośnym głośniku Bose SoundLink Micro. Jego pojemność wynosi 3400 mAh, co po każdym ładowaniu urządzenia zapewni Ci wiele godzin z ulubioną muzyką. Do wymiany akumulatora będziesz potrzebować jedynie śrubokręta i poradnika, który na pewno znajdziesz na YouTube. Ogniwo oferuje wysoki poziom wydajności. W trosce o bezpieczeństwo użytkowania producent zadbał także o szereg zabezpieczeń.

74,00 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Produkty: 1 - 50, łączna ilość: 424
wstecz 123456789
RAMtech.pl