Kubek termiczny Spigen MannHart B203 Travel Mug GunMetal

marka produktu: Spigen
Spigen
kod producenta: 000EH24564
symbol: FD-SPMHB203GMetal
EAN: 8809613761153
85,00  cena netto: 69,11 zł
dostępność: Produkt na magazynie!
wysyłka od: 9,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

KUBEK TERMICZNY SPIGEN MANNHART B203 TRAVEL MUG GUNMETAL

Cechy produktu:

  • Zapakowany w oryginalne opakowanie
  • Stylowy
  • Stal nierdzewna wysokiej jakości
  • Super lekki
  • Łatwy w obsłudze
  • Długo utrzymujący temperaturę

Zaawansowane kubki termiczne od Spigen!

Mannhart B203 od firmy Spigen to ważący zaledwie 212g, o pojemności 500ml kubek termiczny i termos podróżny w jednym. Wykonany ze stali nierdzewnej specjalnie przygotowanej między innymi do przechowywania żywności (18/8, próba 304).

Termos zaprojektowany z podwójną uszczelką, zapobiega jakimkolwiek wyciekom. Pokrywka posiada zamknięcia, które bez problemu można obsłużyć jedną ręką. Poza zatrzaskiem występuje jeszcze klamra, która zabezpiecza pokrywę przed jej przypadkowym otwarciem.

Próżniowa izolacja, dzięki zastosowaniu podwójnych ścianek termosu, zapewnia utrzymanie temperatury do 8h dla gorących i do 24h dla zimnych napoi. Produkt wykonany bez użycia Bisfenolu-A (BPA)

Prostota i design!

Od początku każdego projektu kubka lub butelki Mannhart najważniejsza jest dbałość o higienę. Do wszystkich elementów kubka i jego nakrętki łatwo się dostać, żeby je umyć. Żadnych zakamarków, żadnych zamkniętych przestrzeni, żadnych luźnych części, które można zgubić... Po prostu odkręcasz nakrętkę i myjesz pod bieżącą wodą lub wkładasz do zmywarki.

Każdy kubek termiczny Spigen Mannhart dzięki swoim walorom estetycznym świetnie sprawdzi się w biurze lub na konferencji. Jego delikatna linia i ciekawa kolorystyka będzie się świetnie zgrywać zarówno z oficjalnym dress codem korporacji jak i casualowym stylem używanym na co dzień.

W zestawie:

  • 1 x Kubek termiczny Spigen Mannhart
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
RAMtech.pl