4 x akumulatorki Varta Ready2use R6/AA Ni-MH 2600mAh

symbol: AKUR6V26
44,90  cena netto: 36,50 zł
wysyłka od: 8,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
4 x Varta Ready2Use R6/AA 2600mAh

Europejska premiera najnowszej technologii w Polsce!

 border=

Prezentujemy najmocniejsze, najpojemniejsze akumulatory nowej generacji - Varta Ready2Use (model 5716), o podwyższonej pojemności - min. 2600mAh!

Najwyższa linia akumulatorów od Varty - w odróżnieniu do tańszej serii Power Accu (model 56776) charakteryzuje się wyższą wydajnością prądową - dla profesjonalistów.
Oficjalny następca akumulatorów 2700mAh Professional (model 5706).

Akumulatory Varta Ready2Use 2600 to w obecnej chwili najpojemniejsze akumulatory nowej generacji na rynku. W porównaniu do odpowiedników innych producentów (Sanyo Eneloop, GP Recyko, Panasonic Infinium i innych), wykazują pojemność wyższą nawet o blisko 40%, zrównując się tym samym do standardowych akumulatorów wysokiej pojemności.

Rekordowo wysoką pojemność (nawet 2800mAh !) potwierdza wynik uzyskany w profesjonalnej ładowarce BC-700 (tryb TEST - pojemność mierzona podczas rozładowania prądem 350mA do 0.9V/ogniwo).

Sprawdź wyniki testu - kliknij by powiększyć
Varta AA 2600mAh R2U test


Akumulatory obecnie dostępne są w nowej szacie graficznej - jak na pierwszym zdjęciu - sklasyfikowane przez producenta jako najwyższa seria Rechargeable ACCU Ready2Use 2600 mAh - idealne do wszystkich urządzeń - zarówno o bardzo wysokim jak i niskim poborze prądu.

Wykazują się niespotykaną żywotnością - wytrzymują nawet powyżej 500 cykli ładowania/rozładowania, co sprawia że można je użytkować przez wiele lat, bez większej straty wydajności...

Idealny zamiennik dla dotychczasowych akumulatorów czy baterii alkalicznych.

Varta R2U Ready2Use 1000mAh R03 AAA

Najwyższej jakości ogniwa nowej generacji, wyprodukowane przez znanego producenta - firmę Varta. Akumulatorki Ready2Use łączą w sobie zalety standardowych ogniw Ni-MH, oraz baterii alkalicznych.

Różnice w stosunku do standardowych akumulatorków Ni-MH:
  • akumulatorki nie tracą pojemności nieużywane - zachowują ponad 80% ładunku po 12 miesiącach, nawet po 2 latach czasu można ich nadal z powodzeniem używać - standardowe aku dużej pojemności mogą tracić nawet do 30% już po pierwszym dniu po wyjęciu z ładowarki i do 3% ładunku każdego kolejnego dnia, leżąc nieużywane
  • działają bez problemu w mrozie, nawet w temperaturze -10st.
  • akumulatorki są od razu gotowe do użycia
  • idealne jako zamiennik baterii alkalicznych, znajdują zastosowanie w pilotach, budzikach, myszkach/klawiaturach bezprzewodowych itp.


Kilka słów o firmie VARTA
VARTA jest jednym z czołowych producentów baterii na świecie. Wchodzi w skład globalnego koncernu Spectrum Brands. W 2000 roku w Polsce został utworzony oddział firmy. Celem producenta jest dostarczanie konsumentom baterii dostosowanych do specyfiki wykorzystywanych urządzeń. Obok baterii i ładowarek, Varta posiada w swoim asortymencie akumulatorki (w tym innowacyjne rozwiązanie Ready2Use - połączenie akumulatorka i baterii alkalicznej).


parametr
wartość
Typ/napięcie
5716 AA / Ni-MH / 1.2V
Pojemność nominalna 2600mAh
Pojemność maksymalna 2800mAh (0.2C/ 0.9V)
Maksymalny prąd rozładowania 4.8A ciągły
8A chwilowy (2S)
Rezystancja wewnętrzna 45mOhm
Zalecany maks. prąd ładowania 2600mA
Dopuszczalna temperatura
przechowywania
-20..40st.C
Żywotność wg normy IEC61951 więcej niż 500 cykli
Waga ok. 30g
Zastosowanie uniwersalne, zarówno dla urządzeń o niskim jak i bardzo wysokim zapotrzebowaniu na energię
Inne na etykiecie podana minimalna pojemność - akumulatory Varta Ready2Use to jedne z najmocniejszych ogniw nowej generacji, bardzo wysoka jakość ogniw gwarantowana przez producenta - firmę Varta, brak efektu pamięci

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
RAMtech.pl