KOSZYK
Koszyk jest pusty
Bateria do laptopa Lenovo L12M4E01 G500s G505s G50-30 G50-70 14.4V 4400mAh
Bateria Lenovo G40 G50 G70 G400s G500s Z40 Z50 Z70
Bateria Lenovo G40 G50 G70 G400s G500s Z40 Z50 Z70
Bateria do laptopa Lenovo L12M4E01 G500s G505s G50-30 G50-70 14.4V 4400mAh
Cena brutto: 129,99 zł
Cena netto: 105,68 zł
ilość
Producent: PowerUP
PowerUP
Dostępność
Produkt na magazynie!
Koszt wysyłki
Wysyłka już od
10 zł
Markowa bateria - gwarancja wysokiej jakości

Pojemność 4400mAh (63 Wh)

Napięcie 14.4V (zgodne z 14.8V)

Posiada certyfikaty CE i RoHS

Nowa bateria/akumulator do laptopów marki Lenovo
o pojemności 4400mAh i napięciu 14.4V - wysokiej jakości!

Baterie z dedykowanej serii PowerUP to najlepsze zamienniki do Twojego laptopa! Gwarantowana wysoka jakość w przystępnej cenie, a także solidna i sprawna obsługa Twojego zamówienia zapewni Ci satysfakcję z dokonanego zakupu.

Pamiętaj - większość z najtańszych, dostępnych na rynku baterii, tzw. "no-name 5200mAh" oferuje rzeczywistą pojemność poniżej 4000mAh, a ich żywotność pozostawia wiele do życzenia (np. nagłe wyłączanie się komputera).

U nas kupujesz sprawdzony produkt na pełnej gwarancji, a każde zgłoszenie (również gwarancyjne) rozwiązujemy szybko i skutecznie.

Podwojona pojemność, polepszona ergonomia
Bateria z ośmioma wysokiej jakości ogniwami gwarantuje dwukrotnie dłuższy czas użytkowania laptopa, w relacji do tradycyjnej baterii 2200mAh po każdym naładowaniu.

W celu zmieszczenia takiej ilości ogniw, producent powiększył obudowę baterii - w ten sposób tył laptopa zostaje lekko uniesiony (i bezpieczne zablokowany dzięki gumowym stopkom baterii), co znacząco wpływa na poprawę ergonomii pracy przy laptopie (pisanie na klawiaturze pod drobnym kątem) oraz wydajniejsze chłodzenie spodu laptopa.

Zastępuje model:

FRU/ASM P/N 90202869
FRU/ASM P/N 121500171
FRU/ASM P/N 121500172
FRU/ASM P/N 121500173
FRU/ASM P/N 121500174

FRU/ASM P/N 121500175
FRU/ASM P/N 121500176
FRU/ASM P/N L12L4A02
FRU/ASM P/N L12L4E01
FRU/ASM P/N L12M4A02

FRU/ASM P/N L12M4E01
FRU/ASM P/N L12S4A02
FRU/ASM P/N L12S4E01




Bateria pasuje do laptopów z serii:

Lenovo G40-30
Lenovo G40
Lenovo G40-45
Lenovo G40-70
Lenovo G40-70M
Lenovo G40-75
Lenovo G40-80
Lenovo G41
Lenovo G41-35
Lenovo G50
Lenovo G50-30
Lenovo G50-45
Lenovo G50-70
Lenovo G50-70m
Lenovo G50-75
Lenovo G50-80
Lenovo G70
Lenovo G70-35
Lenovo G70-70
Lenovo G70-70a
Lenovo G70-70m
Lenovo G70-80
Lenovo G400s
Lenovo G400s Touch

Lenovo G405s
Lenovo G405s Touch
Lenovo G410s
Lenovo G410s Touch
Lenovo G500s
Lenovo G500s Touch
Lenovo G505s
Lenovo G505s Touch
Lenovo G510s
Lenovo G510s Touch
Lenovo IdeaPad G50-75
Lenovo IdeaPad G70-35
Lenovo IdeaPad G400s
Lenovo IdeaPad G400s Touch
Lenovo IdeaPad G405s
Lenovo IdeaPad G405s Touch
Lenovo IdeaPad G410s
Lenovo IdeaPad G410s Touch
Lenovo IdeaPad G500s
Lenovo IdeaPad G500s Touch
Lenovo IdeaPad G505s
Lenovo IdeaPad G505s Touch
Lenovo IdeaPad G510s
Lenovo IdeaPad G510s Touch

Lenovo IdeaPad S410p
Lenovo IdeaPad S410p Touch
Lenovo IdeaPad S410s
Lenovo IdeaPad S510p
Lenovo IdeaPad S510p Touch
Lenovo IdeaPad Z50-70
Lenovo IdeaPad Z710
Lenovo S435
Lenovo Z40
Lenovo Z40-70
Lenovo Z40-75
Lenovo Z41
Lenovo Z50
Lenovo Z50-30
Lenovo Z50-45
Lenovo Z50-70
Lenovo Z50-70
Lenovo Z50-75
Lenovo Z70
Lenovo Z70-70
Lenovo Z70-80
Lenovo Z710


i innych kompatybilnych modeli


Zalety akumulatora:
  • Spełnia najwyższe standardy jakości: posiada certyfikaty CE i RoHS
  • Wykonany w oparciu o nowoczesne ogniwa litowo-jonowe (li-ion)
  • Wysoka realna pojemność i żywotność
  • Całkowity brak efektu pamięci


Typ ogniw: Li-Ion (litowo-jonowe)
Pojemność: 4400 mAh (63 Wh)
Napięcie: 14.4V (pasuje również zamiast 14.8V)
Liczba ogniw: 8
Producent baterii: GoPower
Temperatura pracy i przechowywania: od 0 do 60 C
Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: Tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem: Tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Stan: Fabrycznie nowa
Certyfikaty: CE i RoHS
Dostępność: Towar dostępny w magazynie
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod produktu: BL315
W zestawie:
  • bateria
  • instrukcja użytkowania i formowania baterii
  • fabryczny kartonik z gąbkami i folią antystatyczną
Produkty powiązane
Bateria Lenovo G40 G50 G70 G400s G500s Z40 Z50 Z70
  • Markowa bateria - gwarancja wysokiej jakości
  • Pojemność 2200mAh (32Wh)
  • Napięcie 14.4V
Cena: 89,99 zł
ilość

Dostępne metody dostawy oraz rodzaje płatności i ich koszt dla tego produktu:

Kurier 15,00 zł
  • Płatność PayU (e-przelew, karta kredytowa)
  • Pobranie - płatne przy odbiorze (+5 zł)
  • Przedpłata na konto
Kurier Inpost Express. Czas realizacji zamówienia tą metodą wynosi zazwyczaj 2 dni robocze.

Poczta Polska - Ekonomiczna 10,00 zł
  • Płatność PayU (e-przelew, karta kredytowa)
  • Pobranie - płatne przy odbiorze (+5 zł)
  • Przedpłata na konto
Przesyłka polecona ekonomiczna. Czas realizacji zamówienia tą metodą wynosi zazwyczaj 5 dni roboczych.

Poczta Polska - Priorytet 12,00 zł
  • Płatność PayU (e-przelew, karta kredytowa)
  • Pobranie - płatne przy odbiorze (+3 zł)
  • Przedpłata na konto
Pocztex Kurier48. Czas realizacji zamówienia tą metodą wynosi zazwyczaj 3 dni robocze.

Paczkomaty Inpost 12,00 zł
  • Płatność PayU (e-przelew, karta kredytowa)
  • Przedpłata na konto
Czas realizacji zamówienia tą metodą wynosi zazwyczaj 2 dni robocze.

Odbiór osobisty 0,00 zł
  • Płatność PayU (e-przelew, karta kredytowa)
  • Przedpłata na konto
  • Płatne gotówką przy odbiorze
Czas realizacji zamówienia tą metodą wynosi zazwyczaj 1 dzień roboczy.

Maksymalny czas realizacji zamówienia dla każdej z wyżej wymienionych metod nie powinien być dłuższy niż 14 dni.

Wysyłka metodami "Poczta Polska - Ekonomiczna", "Poczta Polska - Priorytet" oraz "Paczkomaty" realizowana jest dla zamówień do kwot 300 zł. Powyżej tej kwoty istnieje możliwość dostawy wyłącznie kurierem.

Dostawa realizowana jest w dni robocze na terenie Polski.

Bateria Lenovo G40 G50 G70 G400s G500s Z40 Z50 Z70
  • Markowa bateria - gwarancja wysokiej jakości
  • Pojemność 2200mAh (32Wh)
  • Napięcie 14.4V
Cena: 89,99 zł
ilość
Jeżeli masz pytanie o produkt, zadaj je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.


Newsletter
Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach i promocjach.
Projektowanie stron internetowych
© 2009-2015 RAMtech.pl, wszelkie prawa zastrzeżone
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam